• Dzisiaj rano niespodzianie zapukała do mych drzwi

Wcześniej niż oczekiwałem przyszły te cieplejsze dni

Zdjąłem z niej zmoknięte palto posadziłem vis a vis
      • W dniu 22.03.23r. w naszej szkole gościliśmy żołnierzy z 5 Pułku Inżynieryjnego ze Szczecina oraz Panią poetkę Krystynę Nawój ze Stowarzyszenia Otwarte Okno, którzy wspólnie zorganizowali spotkanie o tematyce wojskowej "Mundur symbolem wolności i honoru". W imprezie uczestniczyli uczniowie klas czwartych naszego LO z ZS Nr1 oraz gościnnie uczniowie z ZS nr2 CKU. Wszystkich zgromadzonych przywitali również: wicestarosta powiatu pyrzyckiego Pani E
      • Dnia 08.03.2023r w ZS nr 1 odbyła się impreza z okazji dnia kobiet, którą zorganizowała męska część Samorządu Uczniowskiego. Z przeprowadzonego dzień wcześniej głosowania wyłoniono:
      • Dnia 08.03.23r uczniowie ZS nr 1 im. Noblistów Polskich w Pyrzycach gościli wolontariuszki ze Stowarzyszenia Polites. Przemiłe studentki Marianna🇮🇹 i Paula 🇪🇸 przeprowadziły warsztaty na temat tradycji i obyczajów swoich krajów. Spotkanie to pozwoliło naszym uczniom wykorzystać w praktyce umiejętności komunikacyjne w języku angielskim, Uczniowie wykazali bardzo duże zaangażowani w trakcie tych zajęć. Z niecierpliwością czekamy na kolejne sp
      • W dniu 03.03. 2023r. w naszej szkole gościliśmy przedstawicieli Wojskowego Centrum Rekrutacji ze Stargardu. Nasi uczniowie mogli dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na temat możliwości podjęcia pracy w wojsku.
      • 10 lutego 2023r obchodziliśmy w ZS nr1 "przyśpieszone" Walentynki.Samorząd Szkolny przygotował z tej okazji mnóstwo atrakcji: m.in. świetne sesje zdjęciowe, pyszne ciasto, watę cukrową oraz popcorn i napoje. Dużą popularnością cieszyła się również szkolna poczta walentynkowa. To był wspaniały dzień, po którym w miłych nastrojach rozpoczęliśmy ferie.
      • W piątek 10.02.2023r. uczniowie klas maturalnych uczestniczyli w spotkaniu z panem policjantem, który szczegółowo przedstawił informacje na temat warunków i specyfiki pracy w Policji.
        • Konta użytkowników

For some parts of timetable or substitution, you may need to login. If you lost your password, please use the link “I do not know the login name or password” and type in your email. If you haven’t received the password yet, please wait, the school will provide you with one when everything is the ready to go.

• Godziny dla uczniów rodziców II semestr

Czwartek 09.05.2024