• Dzień Edukacji Narodowej

• Wszystkim pracownikom Zespołu Szkół Nr 1 im. Noblitów Polskich w Pyrzycach

składamy serdeczne życzenia:

zadowolenia, cierpliwości, wyrozumiałości,

satysfakcji i radości z wykonywanej pracy,

zapału i energii do podejmowania nowych wyzwań,

twórczych pomysłów oraz wielu sukcesów.

• Na tropie pyrzyckich perełek

• W sobotę 9 października uczniowie ZS nr 1 w ramach współpracy z ZS Nr 2 CKU wzięli udział w realizacji projektu "Na tropie pyrzyckich perełek" - Młodzież z kl. 1 B odpowiedzialna była za foto- i videorelację dokumentującą grę miejską.

• Turniej o Puchar Dyrektora ZS Nr 1 w Pyrzycach

• Fotorelacja z Turnieju PIłkarskiego o Puchar Dyrektora ZS Nr 1 w Pyrzycach, który odbył się dnia 4.10.21r.

Zwycięzcom Szkolnego Turnieju Piłkarskiego o Puchar Dyrektora ZS Nr1, serdecznie gratulujemy!

Dziewczyny z naszej szkoły również bardzo dobrze grają w piłkę nożną, co moża zauważyć poniżej.

• Dzień tabliczki mnożenia...

• W dniu 1.10 w Naszej szkole został zorganizowany XI Swiatowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Uczniowie na lekcjach matematyki zmierzyli się z tabliczką mnożenia.

• Dzień Chłopaka w szkole

• 30 września obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Chłopaka. Chłopcy otrzymali od Samorządu Uczniowskiego pakiet życzeń i słodyczy. W wyniku głosowania wyłoniliśmy 4 zwycięzców w kategoriach:

- najprzystojniejszy - Damian Woroniec

- najmądrzejszy - Kacper Karwowski

- najlepszy sportowiec - Oliwier Skrzypczak

- najzabawniejszy - Kacper Wojciechowski

Wszyscy chłopcy otrzymali zabawne nagrody.

Aby wyłonić najlepszego znawcę kobiet 4 zwycięzców wzięło udział w quizie, którego pytania typu: czym jest zalotka? nie sprawiły żadnych kłopotów.

Zabawie towarzyszyła dobra muzyka oraz mogliśmy częstować się watą cukrową oraz popcornem.

- Samorząd Uczniowski

• Biegów Gryfitów!

• Sukcesy naszych sportowców podczas Biegów Gryfitów!

W piątek 24.09.2021 r. na stadionie w Pyrzycach odbyły się jubileuszowe 50-te Biegi Gryfitów, podczas których bardzo dobrze w swoich kategoriach wiekowych zaprezentowali się nasi sportowcy odnosząc liczne sukcesy! Wśród dziewcząt najlepiej wypadły:

- Weronika Dyszkiewicz z klasy 3D (w kategorii rocznik 2004/2006 bieg na 1500m) ZAJĘŁA 1 MIEJSCE

-Sabina Matuszewska z klasy 3D (rocznik 2004/2006 bieg na 1500m) ZAJĘŁA 3 MIEJSCE

Natomiast wśród panów:

- Adam Krzewicki z klasy 3ag (w kategorii rocznik 2003 i starsi bieg na 3000m ) ZAJĄŁ 1 MIEJSCE

- Gracjan Kusy z klasy 2C (rocznik 2004/2006 bieg na 2000m) ZAJĄŁ 1 MIEJSCE

- Eryk Kaniewski z klasy 1C (rocznik 2004/2006 bieg na 2000m) ZAJĄŁ 3 MIEJSCE

- Jakub Żółtański z klasy 3D (w kategorii chłopców rocznik 2004/2006 bieg na 2000m) ZAJĄŁ 15 MIEJSCE

Wszystkim serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników i jednocześnie życzymy Wam dalszych sukcesów! Jesteśmy z Was dumni!

Warto też dodać, że przy organizacji tych zawodów pod czujnym okiem pana profesora Dariusza Dziengowskiego pomagali również uczniowie z naszych klas mundurowych, którym dziękujemy za zaangażowanie i godne reprezentowanie naszej Szkoły.