• Walentynki 2023

• 10 lutego 2023r obchodziliśmy w ZS nr1 "przyśpieszone" Walentynki.Samorząd Szkolny przygotował z tej okazji mnóstwo atrakcji: m.in. świetne sesje zdjęciowe, pyszne ciasto, watę cukrową oraz popcorn i napoje. Dużą popularnością cieszyła się również szkolna poczta walentynkowa. To był wspaniały dzień, po którym w miłych nastrojach rozpoczęliśmy ferie.

• A może wybrać pracę w Policji?

• W piątek 10.02.2023r. uczniowie klas maturalnych uczestniczyli w spotkaniu z panem policjantem, który szczegółowo przedstawił informacje na temat warunków i specyfiki pracy w Policji.

• "Miejsce w którym żyję" - debata w Lipianach

• Dzisiejszy dzień (07.02.23r.) dla uczniów ZS nr1  im. Noblistów Polskich w Pyrzycach był okazją do wzięcia udziału w kolejnym spotkaniu młodzieży szkół średnich. Nasi uczniowie pracowali podczas debaty obwatelskiej z uczniami z trzech powiatów: pyrzyckiego, myśliborskiego i choszczeńskiego. Tematem przewodnim debaty było "Miejsce w którym żyję".

• Debata młodzieży

• Dnia 02 lutego 2023 Wicestarosta powiatu  pyrzyckiego Pani Ewa  Gąsiorowska-Nawój zaprosiła uczniów  ZS nr 1 im. Noblistów Polskich w Pyrzycach oraz uczniów ZS nr2 CKU w Pyrzycach na   debatę  młodzieży. Spotkanie dotyczyło przyszłych realizacji  projektów unijnych w powiecie pyrzyckim.

• 31 finał WOŚP

• ❤️❤️❤️ 31 FINAŁ WOŚP W PYRZYCACH ❤️❤️❤️

Ruszamy 29 stycznia 2023r.

Kwestujemy na ulicach miasta od 8.30 do 19.00

IMPREZY TOWARZYSZĄCE:

GDZIE? - W Zespole Szkół nr 1 (ul. Lipiańska 2)

KIEDY? – Od godziny 13.00 do godziny 20.00

CO? – MNÓSTWO ATRAKCJI, a wśród nich:

WYSTĘPY ARTYSTYCZNE

LICYTACJE

• „WYSPA SKARBÓW”

KIERMASZ KSIĄŻEK

GASTRONOMIA: zupy, pierogi, sałatki, ciasta, kiełbasa z grilla, ciepłe i zimne napoje, popcorn, wata cukrowa

ATRAKCJE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY:

Warkoczyki, malowanie twarzy, gry i zabawy, pokaz bajek i wiele więcej

ZAJĘCIA SPORTOWE I TANECZNE

STRZELNICA – tradycyjna i wirtualna

UWAGA! Płatność TYLKO GOTÓWKĄ

Systematycznie odwiedzajcie stronę ZS nr 1 na FACEBOOKU,

A także udostępniajcie wszelkie informacje dla lepszego zasięgu

Do zobaczenia!

• Szkolny konkurs kolęd i pastorałek

• Dziś w naszej szkole od rana dźwięki wprowadzające w magiczny swiąteczny nastrój. Rozstrzygnięcie dzisiejszego konkursu kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych:

1 miejsce klasa 3a

2 miejsce ex aequo klasa 1b i 2d

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę?￰

• Kiermasz Bożonarodzeniowy

• Kiermasz i konkurs stroików Bożonarodzeniowych. Zwyciezcy konkursu na najpiękniejszy stroiki : Wiktoria Dziwoń Wiktoria Kapuścińska i Polberk Paweł.

Uroczyste wręczenie nagród - podczas wspólnego kolędowania w czwartek

Gratulacje!!!

• Prezent świąteczny

• Uczniowie klas mundurowych 1 D oraz 1 E wraz z wychowawcami panią Iwoną Kibic i Mariuszem Cywińskim oraz społecznością uczniowską przygotowali prezent świąteczny dla jednej z uczennic z klasy 1e  naszej szkoły, która ze względu na sytuację zdrowotną jest objęta nauczaniem indywidualnym.

9 grudnia wychowawca pan Mariusz Cywiński wraz z chętnymi uczniami: Jakubem Huską, Jankiem Kejsem, Zuzanną Woźniacką i Natalią Miżyńską odwiedzili swoją koleżankę w domu i wręczyli jej prezent zgodnie z jej zainteresowaniem jakim jest malarstwo. Mieliśmy okazję lepiej się poznać. Mamy nadzieję, że nasza wizyta sprawiła naszej koleżance radość?

• Wycieczka do Berlina

• 9 grudnia uczniowie naszej szkoły zwiedzali Berlin w „świątecznej odsłonie”.  Poznali zabytki stolicy naszych zachodnich sąsiadów, obejrzeli eksponaty w muzeum historii naturalnej. Na koniec już po zmroku mogli wieloma zmysłami poczuć przedświąteczna atmosferę na jarmarku przy Alexanderplatz w centrum miasta.