• Konkurs "Nobliści Polscy".

• 16 maja odbył się w naszej szkole coroczny konkurs "Nobliści Polscy". Tradycyjnie wzięły w nim udział wszystkie klasy pierwsze, które miały okazje wykazać się nie tylko wiedzą na temat noblistów ale również pomysłowością i talentami w przestawieniu ich dokonań.

I miejsce zajęła klasa 1C, której serdecznie gratulujemy!

• Lekcja biologii w klasie 1B.

• Czy mamy tu fanów wątróbki?

Dla uczniów klasy biologicznej to dziś (11.05.2022) przedmiot badań nad wpływem temperatury na aktywność enzymów🔬🧫🧪

• PODZIĘKOWANIA DLA DYREKCJI, UCZNIÓW I ICH OPIEKUNÓW ZA DZIAŁALNOŚĆ NA RZECZ UKRAINY.

• 10 maja 2022 roku w Pyrzyckim Domu Kultury odbyła się uroczystość pod hasłem: "Pyrzyce solidarne z Ukrainą". Wydarzenie zostało zorganizowane aby podziękować wolontariuszom i służbom, które w tym jakże trudnym czasie , chętnie niosły pomoc Ukrainie. Wybrani uczniowie z naszej szkoły wraz z opiekunami: Panią Edytą Sójką i Panem Mariuszem Cywińskim wzięli udział w tej uroczystości. Uczniowie wraz z nauczycielami odebrali dyplomy oraz podziękowania za ich ciężką pracę. Lista naszych wolontariuszy przerosła wszelkie oczekiwania, wyniosła ponad 80 osób. Nasza szkoła trzykrotnie została pochwalona za liczne zaangażowanie i zarządzanie magazynem.

Wszystkim zaangażowanym w te szlachetne przedsięwzięcie serdecznie dziękujemy!

• Dzień Otwarty Szkoły...

• 27.04.2022r. odbył się Dzień Otwarty Szkoły, fotorelacja z lekcji: biologii, geografii, fizyki, historii, języka polskiego, języka angielskiego, języka niemieckiego oraz z lekcji w terenie. Serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy do nas...

• Dzień Ziemi

• 22.04.2022 z okazji Dnia Ziemi nasi uczniowie z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego uczestniczyli w akcji wspólnego sadzenia kwiatków i innych przyniesionych przez siebie sadzonek. Dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do tego działania. Na zdjęciach podstawiamy klasę mundurową 2D wraz w wychowawczynią panią Patrycją Nocoń.

• KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

• W dniu 12.04.2022r. w naszej Szkole odbył się kiermasz z okazji Świąt Wielkanocnych. Sprzedawano ciasta, babeczki i różne łakocie. Uczniowie mogli zjeść watę cukrową i popcorn. Przez całe wydarzenie posłuchać można było dobrej muzyki, którą zajmował się samorząd szkolny. Do zakupienia były też stroiki świąteczne autorstwa uczniów naszej szkoły.

Stroiki podlegały ocenie jury, wyróżnione zostały trzy:

1 miejsce – Majka Pająk z 2B

2 miejsce – Aleksandra Sokołowska z 1B

3 miejsce – Julia Nowacka z 3B

Pieniądze zebrane dzięki kiermaszowi na pewno pomogą samorządowi szkolnemu w zorganizowaniu kolejnego świetnego wydarzenia.