• "PROZATORY ZACHODNIOPOMORSKIE 2021"

• 28 maja Kacper Kozieł z kl. 3a wraz z opiekunem p. E. Sójką wziął udział w podsumowaniu konkursu literackiego - "PROZATORY ZACHODNIOPOMORSKIE 2021", w których uczeń został wyróżniony za swoje opowiadanie pt. "Dziewczyna". Podczas spotkania zorganizowanego w sali im. Z. Herberta w Szczecińskiej Książnicy Pomorskiej Kacper prezentował zebranym fragment swojego tekstu, za co został nagrodzony brawami. Wyróżniony tekst zostanie udostępniony przez organizatorów przedsięwzięcia w formie elektronicznej.

• Konkurs "Nobliści Polscy".

• 16 maja odbył się w naszej szkole coroczny konkurs "Nobliści Polscy". Tradycyjnie wzięły w nim udział wszystkie klasy pierwsze, które miały okazje wykazać się nie tylko wiedzą na temat noblistów ale również pomysłowością i talentami w przestawieniu ich dokonań.

I miejsce zajęła klasa 1C, której serdecznie gratulujemy!

• Lekcja biologii w klasie 1B.

• Czy mamy tu fanów wątróbki?

Dla uczniów klasy biologicznej to dziś (11.05.2022) przedmiot badań nad wpływem temperatury na aktywność enzymów🔬🧫🧪

• PODZIĘKOWANIA DLA DYREKCJI, UCZNIÓW I ICH OPIEKUNÓW ZA DZIAŁALNOŚĆ NA RZECZ UKRAINY.

• 10 maja 2022 roku w Pyrzyckim Domu Kultury odbyła się uroczystość pod hasłem: "Pyrzyce solidarne z Ukrainą". Wydarzenie zostało zorganizowane aby podziękować wolontariuszom i służbom, które w tym jakże trudnym czasie , chętnie niosły pomoc Ukrainie. Wybrani uczniowie z naszej szkoły wraz z opiekunami: Panią Edytą Sójką i Panem Mariuszem Cywińskim wzięli udział w tej uroczystości. Uczniowie wraz z nauczycielami odebrali dyplomy oraz podziękowania za ich ciężką pracę. Lista naszych wolontariuszy przerosła wszelkie oczekiwania, wyniosła ponad 80 osób. Nasza szkoła trzykrotnie została pochwalona za liczne zaangażowanie i zarządzanie magazynem.

Wszystkim zaangażowanym w te szlachetne przedsięwzięcie serdecznie dziękujemy!