• Matura 2022 w naszej szkole.

• Egzaminy maturalne 4, 5, 6 maja  już za nami, życzymy wszystkim zdającym powodzenia i uzyskania jak najwyższych wyników maturalnych.

• Dzień Otwarty Szkoły...

• 27.04.2022r. odbył się Dzień Otwarty Szkoły, fotorelacja z lekcji: biologii, geografii, fizyki, historii, języka polskiego, języka angielskiego, języka niemieckiego oraz z lekcji w terenie. Serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy do nas...

• Dzień Ziemi

• 22.04.2022 z okazji Dnia Ziemi nasi uczniowie z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego uczestniczyli w akcji wspólnego sadzenia kwiatków i innych przyniesionych przez siebie sadzonek. Dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do tego działania. Na zdjęciach podstawiamy klasę mundurową 2D wraz w wychowawczynią panią Patrycją Nocoń.

• KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

• W dniu 12.04.2022r. w naszej Szkole odbył się kiermasz z okazji Świąt Wielkanocnych. Sprzedawano ciasta, babeczki i różne łakocie. Uczniowie mogli zjeść watę cukrową i popcorn. Przez całe wydarzenie posłuchać można było dobrej muzyki, którą zajmował się samorząd szkolny. Do zakupienia były też stroiki świąteczne autorstwa uczniów naszej szkoły.

Stroiki podlegały ocenie jury, wyróżnione zostały trzy:

1 miejsce – Majka Pająk z 2B

2 miejsce – Aleksandra Sokołowska z 1B

3 miejsce – Julia Nowacka z 3B

Pieniądze zebrane dzięki kiermaszowi na pewno pomogą samorządowi szkolnemu w zorganizowaniu kolejnego świetnego wydarzenia.