• Szkoła dla dorosłych - ZA DARMO 

     • Szkoła dla dorosłych

      ZA DARMO 
      OFERTA EDUKACYJNA 
      na rok szkolny 2021/2022 
      4-LETNIE Liceum Ogólnokształcące 

      na podbudowie szkoły zawodowej, podstawowej i gimnazjum. 

      Szczegółowe informacje: 
      Sekretariat Zespołu Szkół Nr 1 
      im. Noblistów Polskich w Pyrzycach 
      ul. Lipiańska 2, 74-200 Pyrzyce 
      tel. 915701321 wew. 10 
      mail: zspyrzyce@wp.pl 

     • Sumici „Spartakusa” Pyrzyce medalistami Mistrzostw Europy w sumo

     • Doskonale spisali się zawodniczki i zawodnicy „Spartakusa” Pyrzyce reprezentując Polskę na Mistrzostwach Europy kadetów i juniorów w sumo, które odbyły się w Siedlcach w dniach 23-25.07.2021r.

      Pyrzycka „ekipa” pod opieką trenerów Eugeniusza Klimczaka i Izabeli Burdy  zdobyła aż 8 medali w tym jeden złoty 2 srebrne i 5 brązowych.

       Nasza najlepsza zawodniczka Wiktoria Staszak wywalczyła 3 medale w juniorkach: złoty medal w drużynie, srebrny medal w kat. wag. +75 kg, oraz brązowy medal kat. open, aktualnie uczennica Zespołu Szkół Gastronomicznych w Szczecinie.

      Ponadto doskonale zaprezentował się Aleksander Gorący, który również zdobył  3 medale w grupie juniorów: srebrny medal w kat. wag. +100 kg, brązowy medal w kat. open oraz brązowy medal w drużynie- uczeń Zespołu Szkół nr 1 w Pyrzycach.

       Również brązowe medale na tych Mistrzostwach wywalczyli: Oliwia Sitarska w kat. wag. 50 kg w kadetkach- absolwentka Szkoły Podstawowej w Bielicach oraz Rafał Kowalczyk w kat. wag. 55 kg w kadetach- uczeń Zespołu Szkół nr 1 w Pyrzycach.

       W zawodach w grupie kadetów w kat. wag. 65 kg startował także nasz zawodnik Krystian Sitarski- uczeń Zespołu Szkół nr 2 w Pyrzycach, który zajął ostatecznie VIII miejsce.

      Wszystkim zawodnikom i zawodniczkom oraz ekipie trenerskiej serdecznie gratulujemy tak udanego startu w zawodach wysokiej rangi.

       

       

      Za Zarząd LKS Spartakus

      Prezes Bolesław Kowalski

     • Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2020/2021

     • 25.06.2021 o godz. 8.00 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021, na którym były okolicznościowe przemówienia, podziękowania i nagrody dla uczniów wyróżniających się w nauce, sporcie czy za osiągnięcie 100% frekwencji. 
      Wakacje, to czas wypoczynku od nauki w szkole, ale nadal uczymy się i zdobywamy wiedzę z naszych wakacyjnych wędrówek czy wyjzadów. Spokojnych, radosnych i słonecznych wakacji. 

     • Informacja o uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2020/2021

     • 25.06.2021 r. o godz. 8.00 odbędzie się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021 Liceum Ogónokształcącego w Zespole Szkół nr 1 im. Noblistów Polskich w Pyrzycach. Już dziś do udziału seredecznie zapraszamy uczniów uzyskujących świadectwo z wyróżnieniem lub nagrody. Pozostali uczniowie otrzymają świadectwa w salach lekcyjnych.   

     • Dzień gofra - pyszny deser z owocami.

     • 24.06.2021, to "Dzień gofra" - pyszne gofry z dodatkami w wydaniu naszych cudownych uczniów z klasy 2bg. Kolejna ciekawa lekcja chemii - na słodkie dania pod nadzorem pani Joanny Maciąg. Dziękujemy za pyszności, które na pewno każdemu przypominają wakacyjne pobyty nie tylko nad morzem. 

     • Zdrowe śniadanie...

     • 23.06.2021 na zajęciach chemii - uczniowie z klasy 2bg przygotowali zdrowe śniadanie - sałatkę owocową, którą  wszyscy obecni mogli dziś skosztować. 
      Przepyszne śniadanie na wakacyjne miesiące, to propozycja dla każdego z nas.
      Serdecznie dziękujemy pani Joannie Maciąg za wyjątkową lekcję i liczymy na kolejne smaczne propozycje.

     • Wycieczka uczniów naszego liceum.

     • 22.06.2021 uczniowie z naszej szkoły (klasa 2C i uczniowie z innych klas) wyjechali na wycieczkę do Międzyzdrojów, po trasie odwiedzili Jezioro Turkusowe i Wzgórze Gosań.

     • Podsumowanie pracy wolontariuszy Zespołu Szkół nr 1 w Domu Dziecka w Pyrzycach w zakresie pomocy z języka angielskiego.

     • Od marca do czerwca 2021 kilkunastoosobowa grupa uczniów wraz z nauczycielem Mariuszem Cywińskim wzięła udział w szlachetnej inicjatywie mającej na celu pomoc wychowankom Domu Dziecka w nauce języka angielskiego. Nasza młodzież prowadziła zajęcia online z języka angielskiego dla uczniów klas 1-8 szkoły podstawowej. Zajęcia te miały pomóc dzieciom w uzupełnianiu braków, zrozumieniu trudniejszych zagadnień gramatycznych oraz zdobyciu motywacji do nauki języka angielskiego, której zwłaszcza w czasie nauki zdalnej brakowało. Nasi wolontariusze przyznają, że zdobyli cenne i ciekawe doświadczenie, które może pomóc w ich osobistym rozwoju. Wszyscy uczestnicy otrzymają stosowne zaświadczenia. Co więcej, deklarują chęć pomocy również w nadchodzącym roku szkolnym.

       

      Serdecznie dziękujemy

      Koordynator -  M. Cywiński

     • Uczniowie z naszej szkoły w Przelewicach...

     • W dniu 18.06.2021 r.  uczniowie naszej szkoły korzystając z pięknej pogody udali się na pełną emocji i adrenaliny podróż. W ramach integracji uczniowie przyjechali do miejscowości Przelewice do obiektu Paintball na Górce na rozgrywki drużynowe. Podzieleni na dwie drużyny, uczniowie rozgrywali zacięte walki o zdobycie flagi drużyny przeciwnika. Emocjom nie było końca. Na koniec zabawy wszyscy uczestnicy wspólnie zasiedli przy ognisku i pieczonej kiełbasce.